+389 2 3 13 13 13 /+389 78 334 935 silhouete.salon@gmail.com

Третмани за лице

Третмани за лице

Исклучителни производи за нега на лице, професионални третмани од страна на нашиот добро обучен персонал.
Вашата убавина нека блесне во потполност. 

30 години искуство

Во нашето 30 годишно искуство, не отстапивме од патеката, чекориме до сите светски трендови и целиме кон тоа секогаш да бидеме рамо до рамо со најновите и најдобрите трендови за убавина.

Закажете термин

Закажете го вашиот третман онлајн.

Доколку не можете да го најдете посакуваниот третман, побарајте не на телефонските броеви
+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
или испратете ни мејл на: silhouete.salon@gmail.com

Промотивни

Пакети

Изберете пакет третман од нашите заштитни лица и заштедете.

Убави сме кога ние се чувствуваме убаво. За мене, Силуете секогаш прави да се чувствувам фантастично.

Тамара Тодевска

Beauty rituals are an act of self love ♥️ @silhouetteskopje my happy place🥰

Kaltrina Kryeziu

The most professional team in town 🙌🏼

Тuna Sejdi

Следете не на социјалните мрежи за специјални понуди и подароци!

Контакт

Адреса

Васил Главинов 7B/3 Скопје

Контакт

+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
silhouete.salon@gmail.com

Работно време

Понеделник – петок:  08:00 – 21:00
Сабота: 09:00 – 16:00
Недела: Затворено

Испрати ни порака