+389 2 3 13 13 13 /+389 78 334 935 silhouete.salon@gmail.com

Солариум

Солариум

Со користење на солариум се добива убав, рамномерен тен што прави да се чувствуваме попривлечни и нашата благосостојба значително се подобрува. Солариумот е форма на релаксација.
УВ зраците го стимулираат телото да произведува витамин Д, чии недостатоци можеме да ги почувствуваме особено во есен и зима.

Редовните посети на солариумот ја подготвуваат нашата кожа за контакт со Сонцето, така што го избегнуваме ризикот од изгореници на кожата кога прво ќе се изложиме на Сонце.

Закажете термин

Закажете го вашиот третман онлајн.

Доколку не можете да го најдете посакуваниот третман, побарајте не на телефонските броеви
+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
или испратете ни мејл на: silhouete.salon@gmail.com

30 години искуство

Во нашето 30 годишно искуство, не отстапивме од патеката, чекориме до сите светските трендови и целиме кон секогаш да бидеме рамо до рамо со најновите и најдобрите трендови за убавина.

Промотивни

Пакети за слабеење

Изберете пакет третман од нашите заштитни лица и заштедете.

Убави сме кога ние се чувствуваме убаво. За мене, Силуете секогаш прави да се чувствувам фантастично.

Тамара Тодевска

Beauty rituals are an act of self love ♥️ @silhouetteskopje my happy place🥰

Kaltrina Kryeziu

The most professional team in town 🙌🏼

Тuna Sejdi

Следете не на социјалните мрежи за специјални понуди и подароци!

Контакт

Адреса

Васил Главинов 7B/3 Скопје

Контакт

+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
silhouete.salon@gmail.com

Работно време

Понеделник – петок:  08:00 – 21:00
Сабота: 09:00 – 16:00
Недела: Затворено

Испрати ни порака