+389 2 3 13 13 13 /+389 78 334 935 silhouete.salon@gmail.com

Елена живот со стил

Елена живот со стил го препорачува нејзиниот омилен пакет за тело од соништата.

6 EMSCULPT
6 КОНТУРИ

Закажете термин :
02 313 1313
078 334 935

Антониа Гиговска

16 моќни третмани за само 5.999 денари.
Дозволете си позитивна промена за совршена силуета.

Закажете термин :
02 313 1313
078 334 935

Six pack

Пакет за мажи од 18 различни моќни третмани со кои ќе добиете SIX PACK за само 24.000 денари.

Закажете термин :
02 313 1313
078 334 935

Мими Јовановска

Микс од 10 третмани за лице за само 8000 денари, со кои ќе добиете чиста и сјајна кожа без брчки!

Закажете термин :
02 313 1313
078 334 935

Тамара Тодевска

Пакет за тело со 42 моќни третмани со кои ќе добиете тело од соништата за само 15.000 ден.

Закажете термин :
02 313 1313
078 334 935

Контакт

Адреса

Васил Главинов 7B/3 Скопје

Контакт

+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
silhouete.salon@gmail.com

Работно време

Понеделник – петок:  08:00 – 21:00
Сабота: 09:00 – 16:00
Недела: Затворено

Испрати ни порака