+389 2 3 13 13 13 /+389 78 334 935 silhouete.salon@gmail.com

Слимтон

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Третмани за слабеење

Мека и мазна кожа е сонот на секоја жена. Покрај негување со креми и третмани кои ќе ја разубават кожата на телото, особено за кожата на нозете депилацијата е неопходна постапка. Најчестиот и применет метод за отстранување на несаканите влакна е депилација со ладен или топол восок. Основната карактеристика на секоја восочна депилација е кубење влакна од корен. Ова е една од најдобрите техники кои даваат подолготрајни резултати. Ефектот на депилација може да трае до 5 недели. Долгорочното повторување на овој метод го ослабува коренот на влакна и ја разредува косата со текот на времето.

"Proin eget tortor risus. Curabitur aliquet quam id posuere blandit. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Nulla quis lorem ut libero feugiat."

"Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Donec sollicitudin molestie malesuada."

"Proin eget tortor risus. Curabitur aliquet quam id posuere blandit. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Nulla quis lorem ut libero feugiat."

"Proin eget tortor risus. Curabitur aliquet quam id posuere blandit. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Nulla quis lorem ut libero feugiat."

Proin eget tortor risus. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Nulla porttitor tincidunt.
Jane Doe

Proin eget tortor risus. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Nulla porttitor tincidunt.
Sam Dower