+389 2 3 13 13 13 /+389 78 334 935 silhouete.salon@gmail.com

Клеопатра

Активни состојки на арома масла и моќни природни растителни екстракти за значително подобрување на  кожата, како слаба хидратација, заматен изглед на лицето, како и недостаток на виталност, стрес, проблеми со расположението, уморни и болни мускули на лицето или ненаспаност. Овој третман за регенерација на клетките доставува хранливи материи во најдлабоките слоеви на дермалните клетки за зајакнување на колаген и еластин.

Како работи и кои се резултатите?

Намалување на појавата на акни и лузни

Промовира јасност на кожата, здрав сјај и помлад изглед на кожата

Младешка и освежена кожа

Зајакнат имунолошки систем

Подобрена ментална јасност и фокус

Хидрирана и мазна кожа

Закажете термин

Закажете го вашиот третман онлајн.

Доколку не можете да го најдете посакуваниот третман, побарајте не на телефонските броеви
+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
или испратете ни мејл на: silhouete.salon@gmail.com