+389 2 3 13 13 13 /+389 78 334 935 silhouete.salon@gmail.com

Масажа

Масажа

Живееме брзо, со многу стрес и седење.
Нашето тело, постојано е во положби што не му се природни, а со долга стагнација во една положба за време на работата, 
го деформираме телото, ја забавуваме циркулацијата на крвта и метаболизмот, што доведува до влошување на општата здравствена состојба.

Бројни студии покажаа дека несоницата исчезнува ако се приложите на масажа најмалку 30 минути неделно.

30 години искуство

Во нашето 30 годишно искуство, не отстапивме од патеката, чекориме до сите светски трендови и целиме кон тоа секогаш да бидеме рамо до рамо со најновите и најдобрите трендови за убавина.

Закажете термин

Закажете го вашиот третман онлајн.

Доколку не можете да го најдете посакуваниот третман, побарајте не на телефонските броеви
+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
или испратете ни мејл на: silhouete.salon@gmail.com

Промотивни

Пакети

Изберете пакет третман од нашите заштитни лица и заштедете.

Убави сме кога ние се чувствуваме убаво. За мене, Силуете секогаш прави да се чувствувам фантастично.

Тамара Тодевска

Beauty rituals are an act of self love ♥️ @silhouetteskopje my happy place🥰

Kaltrina Kryeziu

The most professional team in town 🙌🏼

Тuna Sejdi

Следете не на социјалните мрежи за специјални понуди и подароци!

Контакт

Адреса

Васил Главинов 7B/3 Скопје

Контакт

+389 2 3 13 13 13
+389 78 334 935
silhouete.salon@gmail.com

Работно време

Понеделник – петок:  08:00 – 21:00
Сабота: 09:00 – 16:00
Недела: Затворено

Испрати ни порака